جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 174
» آخرین کاربر: vathrayen
» موضوعات انجمن: 192
» ارسالهای انجمن: 193

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 4 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 4 مهمان

آخرین موضوعات
صنعت چاپ ایران و چشم اندا...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: جعبه
20-05-2018, 05:11 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 412
HOT: specialists defeated...
انجمن: موبایل
آخرین‌ارسال: Janetbedge
19-05-2018, 11:18 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 443
کارت ورود به جلسه آزمون ن...
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: bhrprn
19-05-2018, 11:54 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 314
Google ReCaptcha2 defeate...
انجمن: موبایل
آخرین‌ارسال: Janetbedge
18-05-2018, 05:56 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 924
How to earn money with ca...
انجمن: موبایل
آخرین‌ارسال: Janetbedge
14-05-2018, 04:48 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 2,235
Russian specialists bypas...
انجمن: موبایل
آخرین‌ارسال: Janetbedge
13-05-2018, 04:25 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 996
Easy to sound cocky quote
انجمن: موبایل
آخرین‌ارسال: WilliamsnCoini
12-05-2018, 07:13 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 658
Google ReCaptcha2 BROKEN!
انجمن: موبایل
آخرین‌ارسال: Janetbedge
12-05-2018, 02:39 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 567
Zynga poker private serve...
انجمن: موبایل
آخرین‌ارسال: WilliamsnCoini
10-05-2018, 06:13 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 412
Recommendations: how to p...
انجمن: موبایل
آخرین‌ارسال: Janetbedge
10-05-2018, 05:10 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 650

 
  صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
ارسال‌شده توسط: جعبه - 20-05-2018, 05:11 AM - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون‌پاسخ

صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
صنعت چاپ ایران، از نگاه ارایه دانش های تخصصی، موقعیت استراتژیک کشور و سایر عوامل انسانی و اقتصادی و قابلیت های موجود، از پتانسیل های بسیار بالایی برای ارتقای وضعیت خود برخوردار است، وضعیت فعلی ایران ناشی از فاکتورهای متعددی است که برخی از آنها به صورت مقطعی و برخی دیگر از نوع دلایل بنیادی هستند.
قابلیت های ایران برای تبدیل شدن به قطب تولید محصولات چاپی در منطقه را می توان چنین برشمرد :
۱-  تنوع اقلیمی:  ایران از تنوع اقلیمی بی نظیری برای تولید اقتصادی و با کیفیت انواع محصولات چاپی را داراست.
۲- نیروی کار ارزان و فراوان : ایران تقریبا جوان ترین کشور دنیاست و این نیروی کار جوان و ارزان نسبت به کشورهای پیشرو در امر محصولات چاپی مزیتی برای توسعه این بخش محسوب می شود.
۳-  وجود روزهای فراوان آفتابی و تعداد روزهای ابری کم:  نور از مهم ترین نیازهای کسب و کار است است خوشبختانه در ایران به دلیل شدت تابش مطلوب و روزهای آفتابی بالا مشکل چندانی از نظر نور وجود ندارد و همین موضوع بسیاری از هزینه ها را پایین می آورد.
۴-  وجود انرژی فسیلی فراوان و ارزان قیمت : ایران از نظر ذخایر هم از نظر ذخایر نفتی و هم گازی مقام دوم جهان را داراست. از سوی دیگر محصولات چاپی نیاز مبرم به سوخت ارزان برای تولید و حمل و نقل دارند و تفاوت فاحشی را در قیمت تمام شده ایجاد می کنند که این مزیت در صورت استفاده درست. افزایش حضور جهانی و صادرات ایران را در پی خواهد داشت. گفتنی است که هزینه های سوخت و نیروی انسانی به تنهایی حدود ۷۰ درصد کل هزینه های جاری تولید را در کشورهایی نظیر هلند به خود اختصاص می دهند.
۵- نزدیکی ایران به بازارهای بزرگ مصرفی جهان:  کشورهای عربی همسایه و حوزه خلیج، کشورهای تازه استقلال یافته، روسیه و اروپا از مراکز مهم مصرف به شمار می روند که مرکزیت ایران می تواند مزیت بزرگی محسوب شود. در بازارهای آینده این محصولات می تواند برای ایران که نزدیک ترین تولیدکننده به این بازار است مزیت بزرگی باشد.
۶- وجود جمعیت ۸۰ میلیونی ایران و با احتساب بازارهای همسایه به عدد  ۳۰۰ میلیون می رسد.
۷- امنیت سیاسی بالا در مقایسه با دیگر مکان های سرمایه گذاری.
۸- تغییر نگاه دولت جدید به مسایل سرمایه گذاری خارجی در کشور.
و هم اکنون در سایه تحولات سیاسی داخلی و بین المللی نشانه های مثبتی برای اقتصاد کشور و به تبع آن صنعت چاپ ایران پیش بینی می شود. خوشبختانه چشم اندازهای پیش روی صنعت چاپ، نوید بخش افق های تازه ای است و بازارهای بالقوه بسیاری در برابر این صنعت گشوده شده است که از آن جمله می توان به حوزه وسیع بازار صنایع چاپ و بسته بندی در منطقه و داخل ایران اشاره کرد.
کارشناسان این حوزه در ایران معتقدند یکی از وجوه و بخش های بزرگ صنعت چاپ در دنیای مدرن مربوط به صنایع بسته بندی است و سیاست گذاری ها دروراستای توسعه فعالیت های گسترده در این بخش حکایت از اهمیت این حوزه دارد. چرا که یکی از مهمترین شاخصهای رشد و توسعه اقتصاد هر کشور میزان رشد صنعت چاپ و بسته بندی آن است.
خوشبختانه با تحولاتی که پس از توافق تاریخی ژنو روی داد، هم اکنون طرف های اروپایی وآسیایی به شکل بهتری جوابگوی طرف های ایرانی خود هستند و زمینه های مثبتی برای گسترش همکاری هایی متقابل در حال شکل گیری است و فرصتی طلایی برای مذاکره و گفتگو با متولیان بخش خصوصی و نهادهای نظارتی ایران بوجود آورده است و متولیان ایرانی این صنعت مشتاقانه پذیرای سرمایه گذاران خارجی در بخش های مختلف چاپ و به خصوص در صنعت بسته بندی اند.
با توسعه سطح توافق های ایران با کشورهای مختلف به خصوص در حوزه صنایع، حمل و نقل، نفت و انرژی، توریسم، بانک و بورس، کشتیرانی و... جامعه کسب و کار ایران به شدت نیازمند استفاده از خدمات چاپ و بسته بندی در سطح بزرگی است که در اینجاست که اگر سرمایه گذاران خارجی بتوانند در شرایط کنونی دست به کار شوند و قراردادهای اقتصادی را در زمینه سرمایه گذاری حوزه چاپ و بسته بندی را با ایرانیان به امضا برسانند. مطمئن باشند که سود هنگفتی را در این راه بدست خواهند آورد و توامان با شکوفا شدن صنایع بسته بندی، تعداد قابل توجهی شغل جدید ایجاد شده و سرمایه گذارهای خارجی آمادگی خواهند داشت با آوردن تکنولوژی پیشرفته صنایع چاپ و گرافیک در توسعه صنعت چاپ ایران همکاری و شرکت فعال داشته باشند.
تولید پلیت های CTP ، تولید مرکب های چاپ با کیفیت بالا، تولید انواع کاغذ، مقوا و ورق های کارتنی از صنایع جانبی خواهند بود که با توسعه صنعت چاپ رونق خواهند گرفت که خود عامل اشتغال و توسعه خواهند شد.
بهره گیری از سرمایه گذاری و فن آوری های پیشرفته و تجربه های ارزشمند در تولید و صادرات موجب می شود بهترین کیفیت چاپ با حداقل قیمت تمام شده در ایران قابل تولید شود و عملا، علاوه بر پوشش نیازهای فراوان داخلی امکان صادرات محصولات چاپی به کشورهای خارجی نیز فراهم می شود. بدین ترتیب می توان پیشرفت منظم و پایدار بازار چاپ ایران را انتظار داشت که امری حتمی است که تحقق می یابد.
البته در این عرصه کاستی های مهمی نیز وجود دارد که به عنوان چالش های عمده صنعت چاپ ایران مطرح است. برای مثال بخش عمده ای از چاپخانه های ایران با تجهیزات قدیمی و در چهار چوب و فضای دولتی اقدام به چاپ می کنند که در نتیجه تولید آن ها با مشکلات کیفی مواجه بوده و قیمت تمام شده آن ها به هیچ وجه قابل رقابت نیست.
بنابراین برای باقی ماندن در کوران رقابت های بین بخشی و بین المللی لازم است که با درک اهمیت و نقش بلامنازع فن آوری های نوین در طراحی، تولید و عرضه محصولات و خدمات مختلف فرهنگی و هنری و افزایش بهره وری و شکوفا کردن ظرفیت های قوی نیروی انسانی و ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه صنعت چاپ، در زمینه نوسازی شبکه چاپخانه های کشور و به کارگیری سخت افزارها و نرم افزارهای مدرن امروزی در این شبکه اقدام کرد و نباید فراموش کرد که صنعت چاپ و صنایع وابسته نقش مهمی در مبادلات بین المللی ایفا می کند. از بسته های کالاها گرفته تا چاپ لیبل، چاپ کتاب، چاپ کاتالوگ ، چاپ بروشور و چاپ جعبه و مطبوعات، انواع و اقسام لفاف و بسته بندی کالاها، تابلوها و استند تبلیغاتی و  پوسترهای تبلیغاتی، چاپ صنعتی و... از جمله این کارکرد است.
در دنیای تولید و تجارت امروز هیچ یک از محصولات صنعتی و تولیدی، از خدمات و تولیدات صنایع چاپ بی نیاز نیستند و برای نفوذپذیری محصولات تولیدی یک کشور در بازار داخلی و بازارهای جهانی، صنایع چاپ پیشرفته کشورها نقش بسیار عمده ای در معرفی توانمندی های تولید و تجارت هر یک از کشورها ایفا می کنند.
در حال حاضر تولید محتویات نفیس و اثرگذار به علت ضعف امکانات و ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری، در اختیار کشورهای دیگری مانند چین و ترکیه قرار گرفته است و همین مساله سرمایه گذاری های بین المللی را به جای ورود به ایران به کشورهای فوق سوق می دهد و این فرایند یکی دیگر از چالش های جدی صنعت چاپ ایران به شمار می رود.
دستیابی ایران به مقام نخست منطقه در افق چشم انداز، نیازمند توسعه همه جانبه صنعت چاپ، ایجاد زیرساخت های لازم، آموزش نیروی انسانی، بازسازی و نوسازی صنایع چاپ، بسترسازی های قانونی و حقوقی برای حضور بیشتر در بازارهای بین المللی است و حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی در این بخش است. این همه نیازمند عزم ملی و ایفای نقش فعال همه مدیران و دست اندرکاران موثر و مرتبط کشور است.
قدر مسلم این که صنعت چاپ می تواند گام های شتابانی را به سوی توسعه بردارد. به این منظور توجه به مواردی چون سرمایه گذاری در انتقال پیشرفته ترین تکنولوژی چاپ افست، چاپ فلکسو و چاپ دیجیتال، آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی چاپ برای بهره برداری کامل از تکنولوژی خریداری شده، تحقق سالیانه ۳ میلیارد دلار گردش مالی صنعت چاپ ایران در آینده با پوشش نیازهای داخلی و نیاز کشورهای پیرامونی با تاکید بر چاپ بسته بندی و چاپ لیبل، چاپ دیجیتال، کتاب و نشریات و بالاخره فروش دانش فنی به کشورهای منطقه راهگشا خواهد بود.
ضرورت ایجاد و گسترش سرمایه گذاری در حوزه چاپ و بسته بندی از طرف سرمایه گذاران برگ برنده ای است که نیاز به هوشیاری و درایت در این مقطع از زمان دارد که هر شخص یا شرکتی با شم بازار خود می تواند آن را دریافت و در راه آن قدم اصلی را بردارد.
منبع : چاپ و نشر

چاپ این بخش

  HOT: specialists defeated ReCaptcha-2!
ارسال‌شده توسط: Janetbedge - 19-05-2018, 11:18 PM - انجمن: موبایل - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software complex for SEO/SMM

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can bypass more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
This app can bypass ANY captchas, including Google ReCaptcha-2, XEvil 4.0 bypass Google ReCaptcha!, XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!, ReCaptcha-3 beta BROKEN!?
XEvil 4.0 + CryptoMarkets = PROFIT!, How to hack Recaptcha v.2, v.3, XEvil 4.0 + BitcoinMarkets = PROFIT!, ReCaptcha-3 beta BROKEN!?

چاپ این بخش

  کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتي
ارسال‌شده توسط: bhrprn - 19-05-2018, 11:54 AM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

برای مشاوره تحصیلی و اطلاع از کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتي  به سایت ایران تحصیل یا saja.medu.ir مراجعه کنید و مشاوران به صورت تلفنی و حضوری به شما کمک میکنند.
 
آدرس سایت ایران تحصیل
https://irantahsil.org/

چاپ این بخش

  Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that
ارسال‌شده توسط: Janetbedge - 18-05-2018, 05:56 PM - انجمن: موبایل - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional soft for SEO/SMM

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can bypass more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
ReCaptcha-3 beta CRACKED!?, Bitcoin was crashed with XEvil program!, XEvil 4 break Google ReCaptcha!, This software can bypass ANY captchas, including gReCaptcha
Google ReCaptcha ultimate solver!joomla captcha, How to earn money with captchas bypass: it's very easy!, XEvil 4.0 allow to get Crypto-coins via Coin-crans, XEvil 4.0 bypass ANY captchas, included Google ReCaptcha2

چاپ این بخش

  How to earn money with captchas bypass: it's very easy!
ارسال‌شده توسط: Janetbedge - 14-05-2018, 04:48 PM - انجمن: موبایل - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software for breaking any Captcha

Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that, Now we can know, how Crypto-currency can be earned, That is why Bitcoin crashed..., That is why Bitcoin crashed...

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can break more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
Bitcoin was crashed with XEvil program!, Alarm! Hackers break Google ReCaptcha-2!, Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that, Now we can know, how Crypto-currency can be earned

چاپ این بخش

  Russian specialists bypass Google ReCaptcha!
ارسال‌شده توسط: Janetbedge - 13-05-2018, 04:25 PM - انجمن: موبایل - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software for breaking any Captcha

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can bypass more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
rucaptcha 2017, How to bypass Recaptcha v.2, v.3, Breaking ReCaptcha2 helps to earn COINS, Breaking ReCaptcha2 helps to earn CRYPTO-CURRENCY

چاپ این بخش

  Easy to sound cocky quote
ارسال‌شده توسط: WilliamsnCoini - 12-05-2018, 07:13 PM - انجمن: موبایل - بدون‌پاسخ

http://biblioteca.ustamed.edu.co/index.p...&id=457307 http://www.oklocated.es/index.php/compon...ser&id=745 http://gazette.hc.free.fr/fofo/profile.p...ile&u=3944 http://ogorozhi.org.ua/user/AyagoRoows/ http://casinoslot3.com/user/AhoblMyhop/ http://www.raceiq.us/index.php?option=co...id=2817106 http://akvatopia.ru/rabota/tools.php?eve...Axiffduema http://build-in.biz.ua/wr_board/tools.ph...Ayirqexose http://www.thinktotal.com.au/index.php?o...&id=499053
http://hdsound.xyz/user/AptuvPOeli/ http://worldofpositive.co.uk/index.php?a...ile;u=2067 http://aconchegocanastrahotel.com.br/ind...&id=413873 http://v9bet.tk/profile.php?id=124030 http://www.rudniy.kustanay.info/board/to...AfqiwUttes http://dle1.prestashop-studio.ru/user/AehutPlese/ http://www.tutorialtorrent.download/user/AcgvjItant/ http://counleashedforum.atwebpages.com/i...ile;u=8118 http://www.omani-band.com/vb/member.php?u=677
http://www.peymankala.ir/index.php/compo...&id=430124 http://www.rudniy.kustanay.info/board/to...AtbxhUttes https://perusdajepara.com/index.php?opti...&id=585767 http://colab.di.ionio.gr/index.php?optio...&id=679894 http://www.adminbbs.net/home.php?mod=space&uid=565212 http://colab.di.ionio.gr/index.php?optio...&id=679876 https://fxfan.ru/user/AqcpwDooge/ http://scillyforum.co.uk/profile.php?id=765867 http://www.rrspi.com/index.php/component...Itemid=129
http://chikendinner.com/user/Aibawament/ http://santetoujours.info/index.php?opti...id=7659170 http://agroinfo.biz.ua/wr_board/tools.ph...AhwjmChiex http://www.ebkrei.download/user/AymkdChews/ http://calendary.org.ua/user/AqzgyZewly/ http://besttorent.ru/user/Ajymvroask/ http://soft-lenta.ru/index.php?subaction...Affokalubs http://zimson.ru/index.php?option=com_k2...&id=581758 http://kiosk.magkmusic.com/index.php?opt...&id=190924
http://www.eng.azrip.net/user/AptrnSindy/ http://brixton.com.ph/index.php?option=c...&id=132921 http://wlf.kz/user/AqppxAnala/ http://hypercraft.su/user/Azgbjtrowl/ http://daddyuploads.com/member.php?1170184-AfykmClacy http://gorbaik.ru/rab/tools.php?event=pr...AtpfsGoacT http://www.subatomicstudios.com/forum/me...ahtayalili http://agro-info.biz.ua/wr_board/tools.p...Abuekapeks http://celia-violaine.net/forum/profile.php?id=238499
http://www.sepbysep.fr/memberlist.php?mo...ile&u=6236 http://mangcacuoc.net/forum/index.phppro...p?id=93030 http://novayaklinika.ru/index.php?option...r&id=81473 http://www.9ru.ru/board/tools.php?event=...Avvcdabert http://build.co.ua/wr_board/tools.php?ev...Aaxlroralp http://kazaly.mektebi.kz/user/Anrpeexids/ http://powtalk.org/index.php?action=profile;u=5995 http://marciabloomdesigns.com/index.php?...r&id=39399 http://agroinfo.biz.ua/wr_board/tools.ph...AyutbChiex

چاپ این بخش

  Google ReCaptcha2 BROKEN!
ارسال‌شده توسط: Janetbedge - 12-05-2018, 02:39 PM - انجمن: موبایل - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software for SEO/SMM

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can bypass more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
That is why Bitcoin crashed..., Bitcoin was crashed with XEvil program!, XEvil 4.0 allow to get Bitcoins via Bitcoin-crans, XEvil 4.0 break Google ReCaptcha!

چاپ این بخش

  Zynga poker private servers
ارسال‌شده توسط: WilliamsnCoini - 10-05-2018, 06:13 PM - انجمن: موبایل - بدون‌پاسخ

http://cassaforum.com/member.php?u=5274 http://santetoujours.info/index.php?opti...id=7622062 http://www.thinktotal.com.au/index.php?o...&id=499079 http://transferof.ru/user/AwlktPhide/ http://teamfastlane.com/Forum/index.php?...e;u=710913 https://perusdajepara.com/index.php?opti...&id=612372 http://www.akadeemiake.ee/foorum/profile.php?id=12680 https://forum.101karaoke.com/index.php?a...file;u=160 http://m3arad.com/vb/member.php?u=269835
http://sneg.kiev.ua/user/AbkcnSkymn/ http://retro.pewex.pl/user/AykgpClady http://www.ugeltacna.gob.pe/foro/index.p...file;u=133 http://teamfastlane.com/Forum/index.php?...e;u=710814 http://firebirds.pro/member.php/552-Aqgfroverm http://prostigirl.ru/user/AmkbnQuord/ http://ripab.online/member.php?823-Adjfvagogs http://botsad.zp.ua/user/Aecpaoriff/ http://energy.top6.mk/users/acefgquova
http://tienganhhiendai.com/dien-dan/memb...AyxuoLible http://sports.mcvane.ge/user/Apsskporce/ http://www.eng.azrip.net/user/AvittSindy/ http://bailbondsoflosangeles.com/index.p...&id=425603 http://gamesieunhan.net/forum/profile.php?id=95480 http://ryazprommebel.ru/index.php?option...&id=163476 http://school30.kz/user/Acuffmoova/ http://sneg.kiev.ua/user/AhptoSkymn/ http://health.plazmamed.ru/tools.php?eve...AiwkfFlons
http://www.omani-band.com/vb/member.php?u=880 http://www.peymankala.ir/index.php/compo...&id=401866 http://bulletin-science.kz/index.php?opt...&id=344326 http://centrassia.ru/user/Amnkxfleme/ http://w88waq.com/forum/profile.php?id=359947 http://besttorent.ru/user/Agyjoroask/ http://www.stopdrugs.co.za/index.php?opt...id=1366962 http://www.grupoisis.com.mx/index.php?op...er&id=2501 http://laaz.co.il/users/alqqiodops
http://lady.mcvane.ge/user/Awweyicott/ http://www.aidonghai.com/home.php?mod=space&uid=217195 http://bt.ziyoufa.com/home.php?mod=space&uid=667501 http://amirpakzad.com/index.php?subactio...ApgaiSourn http://meat.kir-edu.ru/index.php/compone...Itemid=638 http://kientuongmedia.com/index.php?opti...r&id=80374 http://vzlomaster.com/user/Azhijshoub/ http://givv.org.ua/user/AoodvGoarf/ http://www.liliyatv.net/user/Afvigsuema/
http://agroinfo.biz.ua/wr_board/tools.ph...AjghxChiex http://www.liliyatv.net/user/Aymunsuema/ http://nullsoft.altervista.org/index.php...AspjfBlill http://build-in.biz.ua/wr_board/tools.ph...Asxqsexose http://grandbetting112.com/user/AqjkxElaxy http://metal1.in.ua/wr_board/tools.php?e...AnctiSwody http://xn----7sbxknpl.xn--p1ai/user/Adaqrdeary/ https://www.vexonhcf.com/profile.php?id=200260 http://forum.uus.ro/member.php?867-Anjimbials

چاپ این بخش

  Recommendations: how to promote your tabrizgram.ir
ارسال‌شده توسط: Janetbedge - 10-05-2018, 05:10 PM - انجمن: موبایل - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional soft for breaking any Captcha

[عکس: 87604aab7007.png]

1. Powerful Artificial Intelligence: "XEvil" know more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha v.1, ReCaptcha v.2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

5. Powerful: video of ReCaptcha2 recognizing procedure with new XEvil 4.0:
https://youtu.be/bcJlRr_AV2Y

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".

Thank you for your attention! :)

چاپ این بخش

تابلو چلنیوم | تابلو چلنیوم | تابلوسازی